Przykre jest, że tam gdzie nie ma p🤬lonych ograniczeń na produkcje ceny są dużo mniejsze. Ba - jakościowo też wcale źle nie wypada.
Pozdrawiamy naszych kochanych europarlamentarzystów, którzy dzielnie walczą o dobrobyt krów i kur, by mleko i jajka nie były masowo produkowane w oborach i kurzych taśmociągach.
ZIOŁO 1 GRAM WAŻONY od 8 e do 14 nawet ja i tak kupowałem za 10 przeważnie a teraz nie palę bo raz, że znacznie c🤬jowsze niż Nasze a dwa, że c🤬jowsze niż Nasze:P
Pozdro:)
Kto kupuje 1g. przecież to się totalnie nie opłaca.
Najlepsza opcja to zarobić w kraju, gdzie płacą porządnie. A potem za odłożone pieniądze zamieszkać w jakimś kraju trzeciego świata, gdzie będziesz bogaczem za to i przeżyjesz wiele lat nie ruszając nawet palcem.
Czyli jak przykładowo emeryci z Niemiec co osiedlają się na Mazurach.
5 dolców=jakies 15 zł-u nas nawet sie za to nie da naj🤬
nie? lecisz na bazarek 0.7 medoffa, sam obalasz i gotowe.Co do filmiku, no i co że taniej, dla przykładu piwo niemieckie jest tańsze, dlaczego? bo to szczyny! jakość!!!