Wysłany:
2017-02-21, 23:59
, ID:
4855207
10
Zgłoś
Parę lat temu moja znajoma z pracy pojechała do sklepu gdzie cukier był parę groszy tańszy niż gdzie indziej. Pojechała z córką i kupiła w sumie 4 bilety MPK po ok. 3zł/szt i suma summarum cena tego cukru+ok 12zł+ stracony czas i dźwiganie ciężarów bezcenne. Jak na szybko policzyliśmy jej w pracy to taniej jej by wyszło kupić se ten cukier w spożywczaku pod blokiem nie straciłaby czasu nie targałaby się ciężarami.