ZAjebiste, przeciez to sie niczym nie roznin od tej zj🤬ej szkoly przetrwania Bena Gryllsa czy jak mu tam. Jedyna roznica jest taka ze koszt tego filmu to butelka wody; 2 ZL Noz 20 zl Reszta bezcenna.
Natomiast u Bena kazdy odcinek kosztuje po pare zielonych $$