Wysłany:
2015-06-24, 15:28
, ID:
4056591
1
Zgłoś
W sumie sam potrafię zrobić dobrą pizzę. W biedronce można kupić mąkę za 2zł, drożdże za złotówkę, pomidory w puszcze za 2zł. Zostaje 15zł na dodatki, pod warunkiem, że w domu mamy olej, bo potrzeba około 4 łyżek na jedną pizzę.
Wychodzi na to, że za mniej niż 20zł można liczyć tylko na dobre walenie gruchy.