K🤬a, 3·25g za 3,69. 25g za 1,10. Kupujesz trzy paczki, płacisz 3,30. Kupujesz trójpak, płacisz za trzy paczki i ,39 za folię, którą złączono trzy paczki w trójpak. Trochę drogo, jak na folię, ale co się spinać o parę groszy? Trójpak za drogi – weź trzy paczki. Proste? Proste. Nie widzę tu żadnej promocji.
Tak naprawdę to boję się nie tej strasznej osoby, która od dwudziestu lat stoi za moim krzesłem, lecz jej głosu. Nie jej słów przecież, a tonu, nieludzkiego, potwornie nieartykułowanego.
chyba jest jakiś przepis nakazujący sklepom podawania ceny za kilogram ewentualnie za 100gram na cenówkach bo kiedyś to człowiek z kalkulatorem ganiał, a takie "przekręty" zdarzają się bardzo często, mleko 1l 2,5zł, to samo mleko opakowanie 1,5l 4,5zł... i tak ze wszystkim... często i tak wychodzi taniej kupić dwa mniejsze niż jedno większe, czyli odwrotnie niż w krajach cywilizowanych... no ale skoro ludzie dają się naciągać to czemu by nie...
w sumie to ja się nie dziwię że niektórzy tak cisną żeby matematyki nie było na maturze, jak potem ludzie nie potrafią dodać do siebie prostych liczb to ktoś na tym zyska...
podpis użytkownika
Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.