htr83 napisał/a:
posłuchaj "złotówo" Spróbuj samemu przygotować partię wypieków a potem ja cie poprosze żebyś mi je sprzedał za 50gr od sztuki. Ciekawe czy ci gul nie skoczy. Domowe wypieki zawsze są w cenie i prawidłowo bo taki pączek jest aż ciężki od dożdży i mąki i smakuje jak pączek a nie jak lukrowana piłka do ping ponga
Centrino89 napisał/a:
No tak, racja... Bo to zawsze lepiej zjeść odmrożonego sprzed tygodnia pączka z biedronki
A ze zrozumieniem czytanie to już mieli w szkole czy dopiero przed nimi

Jeżeli nie mieli to śpieszę z tłumaczeniem. Cena 1 zł za prawdziwego pączka w roku Pańskim 2016 jest odrealniona od rzeczywistości. I tak jak napisał @acros za takiego pączka płacimy przynajmniej 2,50.